פייסבוק טוקן סנטר

ממשק קל ונוח לשימוש לאישור HTC טוקן לכל הפרופילים שלכם.

מערכות הפייסבוק השונות משתמשות בטוקנים – הרשאות שנותן המשתמש לבצע פעולות בשמו כמו פוסטים, לייקים, תגובות, תיוגים וכו. כדי לבצע פעולות אלו אנו זקוקים לטוקן של המשתמש אותו אנו מקבלים באמצעות אישור אפליקציה. כיום פייסבוק מקשה מאד על מפתחים לבצע פעולות אוטומטיות באפליקציות ולא מאשרת פתיחת אפליקציות חדשות המאפשרות לבצע פעולות אוטומטיות וכאשר פייבוק מאשרת אפליקציה ברוב הפעמים ההרשאות מועטות ולא כוללות את כלל האופציות האוטומטיות ובד"כ הטוקן תקף לכחודשיים ימים בלבד ולאחריהם חובה לבצע אישור מחדש של האפליקציה.

HTC טוקן – טוקן המאפשר לנו לקבל את כל ההרשאות לביצוע פעולות אוטומטיות בשם המשתמש, לקבל את כל המידע הציבורי, לצפות בטיימליין להגיב לתייג וכו והכל בשם המשתמש ממערכת חיצונית לחלוטין. HTC טוקן תקף ללא הגבלת זמן ואינו מסתיים לעולם.

רשימת ההרשאות

user_birthday, user_religion_politics, user_relationships, user_relationship_details, user_hometown, user_location, user_likes, user_education_history, user_work_history, user_website, user_events, user_photos, user_videos, user_friends, user_about_me, user_status, offline_access, manage_pages, publish_pages, business_management, publish_actions, whitelisted_offline_access, public_profile

ליצירת טוקן באפשרותך להיכנס לממשק ( חינם ) על ידי לחיצה כאן: מערכת קבלת HTC טוקן.

צרו קשר איתנו